Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Rozhovory

Rozhovor s MISS LEDEN -08-

Již delší dobou očekávaný rozhovor s MISS LEDEN (Zuzkou) je tady. V rozhovoru se dozvíte o životě Spataské fanynky na stadionu i mimo něj. Vše v článku...

Ahoj, jsem z Prague Power, mohu s tebou udělat rozhovor? Ano

Ty jsi vyhrála v naší soutěži "Dívka měsíce PP" MISS LEDEN. Jaké z toho máš pocity a co to pro tebe znamená?

No chci poděkovat za hlasy mocinky moc a pocit mám krásný, protože jsme byla první dívkou roku takže super. Ale nejsem nějak úžasná holka, jsme normální, praštěná a prostě jedním slovem "SPARŤANKA". znamená to pro mě ale výzvu do dalšího kolo, o boj "Dívka Roku 2008" .

V soutěži o "Dívku roku 2008" budeš soutěžit ty spolu s 11ti holkami. Jak si myslíš že to dopadne? A co jsi dostala od hlavního týmu prague power za vítězství?

No myslím, že jsem asi na tom špatně, ale soutěžit budu moc ráda ..jinak od super týmu pp jsem dostala 3 vstupenky (spíše permici) a úžasný polibek od hlavního pp asi jsem se zamilovala.

Byla jsi už někdy nominována do nějaké soutěže podobné této?

Ano prosím.

A do které a jak jsi dopadla?

To bylo něco o nejlepší fanynku českého týmu, už je to tak 2 roky zpět a bylo asi cca 10 holek a já boužel skončila na 3.místě, ale i tak jsem ráda.

Je nám jasné že navštěvuješ utkání Sparty, ale chceme se zeptat, navtěvuješ domácí utkání nebo i výjezdy? A fandíš hokejové Spartě?

Hokej opravdu nemusím, já jsme vyrůstala na fotbale a jsme ráda nebaví mě sledovat ten ňuňinkatý puk..jinak na domácí zápas, na ten chodím vždy, ale na výjezdy po zdranění v Ostavě ne...leda až se pojede tak když mě vezme miláček s sebou tak pojedu.

Dobře. Na domácí utkání chodíš do kotle? Nebo na tribunu?

Kotel je můj druhý domov.

Stýkáš se s tvrdým jádrem kotle? (ultras)?

Dříve jen málokdy, spíše jen s jedním člověkem, teďka začínám poznávat více lidí z ultras snad se s nima budu u v kamarádství stýkat.

Jak jsi se dostala do kotle a odkdy tam chodíš?

Dostala jsem se tam kvůli bráchovi a jeho kámošovi, co patří do ultras, který mě tam naučil pokřiky a tak, a chodím tam asi od svých 12 let pravidelně.

Od 12ti let, to je dost. Měla jsi někdy nějaký incident cestou na domácí utkání nebo cestou domů?

No a ne jednou a spíše to bylo po zápasu.

Souhlasíš s projektem "Sparta fandí slušně"? Nebo se svobodou fanoušků?

Jasně, že svoboda fanoušků. Upřímně si myslím, že Sparta a jejich stupidní projekt "SFS" je na nic, uměla atmosféra na stadionu, tak bych tomu říkala.

Co si myslíš o vzájemném boji mezi vedením Sparty a Sparťanských ultras?

Jo kdyby tak Křetinský dal demisy. ULTRAS byli, jsou a budou, žádné vedení je nesmí zničit, to by bylo konec železné sparty.

Teď trošičku otázky z jiného soudku. Jak vypadá tvůj den když se hraje utkání Sparty? Jak to vypadá od rána až do večera? Popiš nám to stručne

No když je utkání v den když je škola, tak to si beru šálu ultras a jedu normal do školy, kde otravuju učitele, normálka no. Pak hodinu a půl před utkáním se nachystám atd a jedu na sraz pp, kde pak společně jdeme na stadion.

Jak vypadá doma tvůj pokojíček?

Sice je vymalovaný žlutorůžovou, ale mám tu samé plakáty, vlajky a dresy, vše kolem fotbalu a hlavně sparty, jedniné co mi tu navždy bude chybět je dres s číslem 2 Tomáš Řepka.

Co tě přimělo fandit fotbalu, Spartě a myslíš si že nikdy nepřestaneš fandit?

Já a bez Sparty to je jak slunce bez nebe...takže nepřestanu fandit...můj táta byl za mlada vlajkonoš ve spartě, takže dědičně to vzal brácha, ale ten se na to vykašlal, tak jsem si to vše vzala na sebe já.

Dobře, no už melu z poosledních otázek, nic mě nenapadá tak jen pár posledních. Jak jsi se dozvěděla o našich stránkách a jak často je navštěvuješ?

Jak by jsi náš web zhodnotila?

O stránkách vím od svého miláčka, od hlavního webmastra...navštěvuji ho poměrně dost často, několikrát denně a myslím si že jak začal, tak se lepší a lepší a snad zůstane takový jaký je a někdy se i zlepší "Svobodu fanouškům".

Dobře děkuji za rozhovor, chtěla by jsi nám jěště něco zdělit?

No opravdu není zač když jste ho po mě tak dlouho chtěli...jinak newím co bych dále zdělila, ale kdo ví kdo jsme a kdo mě zná, tak ví co mám na srdícku, a to je Sparta a .....

Dobře, děkuji a měj se krásně

Děkuji já za rozhovor, byl velmi vzrušující a těším se na další…

autor rozhovoru: HL. Webman. Kryssa

Poslední komentáře
07.03.2008 11:38:00: smiley${1}smiley${1}smiley${1}
21.02.2008 12:51:55: kočka největší!
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz