Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Hlavní stránka

Hlasujte pro dívku roku 2009!! Tento rok můžete vybírat z 9ti dívek které se staly dívkami předchozích měsíců a máte tak možnost úplně poprvé zvolit nejkrásnější dívku roku 2009.. Soutěž probíhá od 28.12.2009 do 27.1.2010 a možná déle... Vítezka musí vyhrát minimálně o 3 hlasy! Tak pečlivě vybírejte a hlasujte kliknutím TADY!!!
Vítezka získá permanentní vstupenku dle jejího výběru na stadion, bude s ní sepsán rozhovor a bude informovaná jako kralující miss o veškerém dění a bude mít permanentní nárok na soutěže a hlasování v miss... Hlasujte TADY!!!

autor: Ultrasanka

Drážďanská chuligánská scéna dostala od drážďanské policie tvrdý úder, který byl veden proti jedné aktivní chuligánské skupině Dynama Drážďany. 350 policajtů vpadlo v úterý (15.12.) v Drážďanech a okolí do 58 bytů, obchodů, vozidel a jedné sportovní haly, kde byly udělány prohlídky. Vyšetřování je vedeno proti 45 podezřelým ve věku 20-33 let. Tato skupina Dynama, která se jmenuje „Hooligans Elbflorenz“, bude čelit obvinění z několika trestných činů, mimo jiné ublížení na zdraví či vydírání.

více v článku...

Posledni komentare
03.01.2010 16:24:03: A.C.A.B.
Konec roku se blíží a nastává tak ideální čas pro turnaje fotbalových internacionálů. Jeden takový se o víkendu konal v pražském Edenu a ligový triumf fotbalistů sparťanského Ačka napodobili jejich starší kolegové, kteří se sice již neprohání po tuzemských stadionech, přítomným divákům ale ukázali, že se svého umění nic nezapomněli.

více v článku...

Vánoční svátky doslova klepou na dveře a fotbalové dění na Spartě ulehne ke krátkému zimnímu spánku. Ještě předtím si ale přišel na klubové stránky sparta.cz popovídat s fanoušky hlavní trenér Sparty Jozef Chovanec. Přes 90 minut trpělivě odpovídal na všetečné otázky týkajících se všeho možného dění okolo letenského klubu.

více v článku...

Jistě jste si všimli, že většinou nemáme z žádného utkání ani fotky ani články. O fotky nejde tolik jako o články takže prostřednictvím toho článku právě Vás prosíme o pomoc. JAK SE STÁT REPORTÉREM? Je to velice jednoduché. Naše podmínky jsou: Více jak 14 let, každodenní přístup k internetu, rozumění k fotbalu a hlavně zájem o reporty z utkání.
Nabízíme: volný vstup na několik utkání sparty a sparťanskou šálu dle Vašeho výběru.
Máš zájem se stát našim reportérem? Neváhej a napiš na email redakce.pp@email.cz ... Co máš do emailu napsat?:  Jméno, příjmení, věk, kontakt (popř email, tel č., icq...), jaké máš schopnosti v hledání na internetu a o jakou pozivci máš záem (viz. níže). To vše ti stačí, tak neváhej a napiš email!

Volné pozice: reportér, grafik, fotograf, správce diskuze a nebo průvodce zápasů.
PŘIDEJ SE K NÁM A POMOŽ ROZVÍJET STRÁNKY O SPARTĚ! :)

autor: redakce.pp

ZAPOJTE SE S NÁMI DO DISKUZE

Diskuze byla přístupná pouze registrovaným uživatelům, tak sme měli přehled kdo diskuzi navštěvuje a mohli jsme tak sledovat dodržování pravidel. Ale našli sme způsob jak to udělat i bez přihlášení.
Od 24.9.2009 je (na zkušební dobu) přístup na diskuzi možný všem!!!! ( i těm kteří se nepřihlásí)...
Takže neváhejte a pojďte s námi nebo i mezi sebou diskutovat o Spartě, o dění na stadioně i mimo něj. Je to volná diskuze v které můžete diskutovat o čemkoli, takže neváhejte a zapojte se, svými názory můžete zlepšit i naše stránky nebo nám dodat nějaké nápady. Takže pojďte za námi do veřejné DISKUZE...
Diskuze má ale také svoje pravidla které by ste si měli přečíst - čti ZDE...
Přejeme vám všem příjemnou závbavu a doufáme že s námi mile pokecáte :)

autor: Trabant

1  
2  
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz