Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Novinky

Vychází nový magazín Sparta DO TOHO! Sparta - Kodaň

Vánoční svátky doslova klepou na dveře a to znamená, že poklidná fotbalová zimní pauza je v českých zemích takříkajíc v plném proudu. Ne tak ovšem pro fanoušky a hráče Sparty, kteří týden před Štědrým dnem odehrají poslední soutěžní duel roku 2009. Ve středu 16. prosince od 21:05 vyběhnou Letenští v GENERALI Areně v rozhodujícím utkání Evropské ligy proti FC Kodaň. V zápase, ve kterém vítěz bere vše, vyhlašuje sparťanský národ mobilizaci. Buďte u toho a nezapomeňte si pořídit i nové číslo magazínu Sparta, do toho!, které se vám již tradičně stane průvodcem fotbalovým večerem na Letné.

více v článku...

Při utkáních Evropské ligy jste zvyklí na poloviční obsah magazínu. Pro důležité utkání s Kodaní však vydáváme číslo, které je stejně rozsáhlé jako ta vydávaná na ligová střetnutí! A na co se můžete těšit?

ROZHOVOR - ve Spartě se svými skvělými výkony stal doslova hvězdou a nyní jsou všichni napjatí, kam povedou jeho další fotbalové kroky. Řeč je o Romanu Hubníkovi, který zrekapituluje své dosavadní působení na Spartě, pozve vás na poslední důležitý zápas a několika slovy se zmíní i o skvělých fanoušcích Sparty.

PŘEDSTAVENÍ SOUPEŘE - i tentokrát si podrobně představíme našeho pohárového soupeře, se kterým hrajeme doslova o všechno. Přiblížíme relativně krátkou historii dnes již velmi slavného dánského fotbalového klubu, ve které ale dokázali potomci Vikingů sesbírat mnoho úspěchů. Jako bonus zároveň zmapujeme minulé vzájemné duely mezi Spartou a dánskými soupeři.

MINULÉ ZÁPASY - v textové i bohaté fotografické reportáži se vrátíme k posledním třem zápasům Sparty v Evropské lize. Připomeneme si dvě vítězství nad rumunskou Kluží a stejně tak i nešťastnou prohru v nastavení v nizozemském Eindhovenu.

SPARŤANSKÝ PODZIM - obrázkem a statistikami si zrekapitulujeme všechny podzimní sparťanské soutěžní zápasy.

MOMENTY BONYHO WILFRIEDA - letenskému útočníkovi fotbalový podzim vyšel a svými góly dokázal rozhodnout o mnoha důležitých sparťanských vítězstvích. Snažili jsme se pro vás najít pět nejdůležitějších podzimních momentů tohoto útočníka z Pobřeží slonoviny.

PLAKÁT - AC Sparta Praha

MALÝ PLAKÁT - Ondřej Kušnír, Kamil Vacek, Jozef Chovanec

autor: sparta.cz

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz