Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Novinky

Vychází nový magazín Sparta, do toho! č. 17/2009

Po reprezentační pauze je opět na programu Gambrinus liga, konkrétně její 11. kolo, ve kterém sparťané přivítají v GENERALI Areně Dynamo České Budějovice. I tentokrát na váš čeká nové číslo magazínu Sparta, do toho!, který je fanouškům pravidelným průvodcem v ligových a pohárových zápasech. Nenechte si nové číslo ujít, zakoupit ho můžete na tradičních prodejních místech za 35 Kč!

více v článku...

ROZHOVOR - dva nerozluční kamarádi v rudém dresu, jeden z Českých Budějovic, druhý ze slovenské Bojnice. Jirka Kladrubský a Juraj Kucka mají mnoho společného, mimo jiné i zotavování se po vážných zraněních. S oběma hráči si popovídáme nejen o jejich působení ve Spartě, ale i o jejich vzájemném přátelství a společném bydlení.

STŘELEC - další krátký rozhovor v magazínu vás čeká s hrdinou vítězného derby v Edenu. Jediným gólem utkání rozhodl tento ostře sledovaný duel útočník Pobřeží slonoviny, Bony Wilfried. Nejen o derby si s šikovným útočníkem budeme povídat v novém čísle magazínu Sparta, do toho!

SOUPEŘ - představíme si sobotního soupeře Sparty - tým SK Dynamo České Budějovice. Zaměříme se tradičně na vzájemnou bilanci Sparty s Jihočechy, zrekapitulujeme si letošní výsledky našeho soupeře, připomeneme čerstvou změnu trenéra po pohárovém duelu s Letenskými a samozřejmě zabrousíme i do historie. Pro soutěživé fandy nebude chybět ani kvíz zaměřený právě na českobudějovické Dynamo.

MINULÉ ZÁPASY - v reportážích se vrátíme k posledním ligovým duelům. Nejprve si připomeneme nepovedený zápas s Plzní, ale pochopitelně i příjemnější čtení v podobě dobytého Edenu a vrátíme se do Náchoda, kde Sparta v rámci Ondrášovka Cupu zvítězila 6:0. Všechny reportáže budou tradičně doplněny o velké množství pěkných fotek.

PŘÍŠTÍ ZÁPASY - sparťanský ligový podzim pomalu začíná vrcholit, ale ještě nás čeká několik kol v pravděpodobně nevlídném zimním počasí. Pozveme vás na utkání 12. kola na pražský Strahov, kde změří zde své síly Áčko s Bohemians Praha, kteří našli na stadionu Evžena Rošického své prozatimní ligové útočiště.

SPARTA JE KRÁSNÁ - sparťanky mají za sebou utkání Ligy mistryň s kazašským týmem Alma KTZH. Poté, co první duel naše holky nezvládly a u soupeře prohrály 0:1, tak v domácí odvetě za vydatné podpory letenských fanoušků zvítězili potřebným rozdílem 2:0 a radují se z postupu! Nyní je čeká světová špička mezi ženskými týmy - londýnský Arsenal!

REZERVA - svěřencům trenéra Zdeňka Svobody se v těchto dnech moc nedaří, ale i přesto se v magazínu Sparta, do toho! vrátíme ke třem posledním zápasům, ze kterých si bohužel sparťanské béčko neodneslo jediný bod do druholigové tabulky.

HISTORIE - ani v novém čísle klubového časopisu nesmí chybět pravidelné historické okénko. Tentokrát se vrátíme v čase do roku 1994, kdy Sparta za éry Petra Macha nepostoupila do Ligy mistrů přes IFK Götteborg. Celá sezona tím nakonec byla poznamenaná a v klub začaly trápit pomalu i vlastní finance. Představíme si dvě významné fotbalové osobnosti sparťanské historie, které oblékaly jak sparťanský, tak i černobílý budějovický dres - František Straka a Jirka Němec.

autor: sparta.cz

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz