Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Novinky

Prohlášení "S" k pátečnímu losu národního poháru

V pátek 4. prosince proběhlo losování čtvrtfinále Ondrášovka Cupu, které proti sobě svedlo dva nejlepší kluby minulé sezony Gambrinus ligy - Spartu a Slavii. Systém losování čtvrtfinále českého poháru byl podle vrcholných představitelů obou pražských klubů - místopředsedy představenstva Sparty Dušana Svobody a ředitele Slavie Petra Doležala - v rozporu s rozpisem soutěží Českomoravského fotbalového svazu.

více v článku...

„Jsme velice nespokojeni se způsobem losu, při němž byly porušeny některé předpisy ČMFS a také rozpis pohárové soutěže. Ve zmiňovaném rozpisu soutěže se dle našeho názoru uvádí, že od osmifinále se losují herní dvojice, přičemž kluby jsou nasazeny podle úrovně soutěže a umístění v této soutěži. V rozporu s tímto pravidlem nebyly ve čtvrtfinále nasazeny Sparta, Slavia, Liberec a Olomouc. Ve výsledku se tak již ve čtvrtfinálovém kole utkají dva nejlepší týmy uplynulého ročníku Gambrinus ligy, což považujeme za velmi nešťastný krok," komentují společně los Ondrášovka Cupu Dušan Svoboda a Petr Doležal.

Oba kluby zvažují odvolání proti způsobu pátečního losu.

Žádné komentáře
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz