Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Novinky

Fortuna Víkend šampionů – obhájce prvenství Bohemians 1905 narazí na Spartu už ve skupině

Zimní období dříve fotbalové fanoušci neměli příliš v lásce, neboť kvalitní a strhující zápasy mohli sledovat tak akorát v televizi. Tento mýtus však tři roky po sobě staví na hlavu dnes už tradiční turnaj Fortuna Víkend šampionů, který do vysočanské O2 areny láká tisíce fotbalových příznivců. Nejinak je tomu i letos a 9. ledna se jindy hokejový chrám promění v nefalšované fotbalové kolbiště.

více v článku...

Systém turnaje a rozlosování

Hrát se bude ve dvou skupinách po třech týmech, systémem každý s každým v rámci skupiny, na 2x15 minut. V utkáních o umístění platí, že v případě nerozhodného výsledku po základní hrací době 2x15 minut budou o postupu rozhodovat střely ze značky pokutového kopu. Povrchem je umělá tráva Polytan, která je schválena jako povrch i pro mezinárodní utkání UEFA a FIFA, s mantinely okolo hrací plochy o velikosti 48 x 24 m. Ve skupině A na sebe narazí AC Sparta Praha, MŠK Žilina a Bohemians 1905, do skupiny B pak byl nalosován FC Slovan Liberec, Slovan Bratislava a SK Slavia Praha.

Vstupenky

Vstupenky k sezení v cenových kategoriích 250 Kč nebo 190 Kč jsou k dispozici v síti SAZKA TICKET (terminály Sazky) a na www.sazkaticket.cz. V případě vyprodání vstupenek v prvním patře bude zahájen prodej vstupenek do čtvrtého patra v ceně 150Kč. Doporučené sektory pro fanoušky jednotlivých týmů: Slavia 106,107; Bohemians 1905 sektory 108,109 příp. 110; Sparta 117,118, Liberec 120, Slovan Bratislava 104, MŠK Žilina 115.

Žádné komentáře
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz