Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Novinky

Vítáme vás u programu na nejbližší utkání které odehrajou naši kluci ze Sparty. Dnes se budeme zabývat posledními přátelskými utkáními ve Španělsku a to s týmem Lokomotiv Moskva a Shakhtar Donetsk, dále se budeme pečlivěji zabývat přátelským utkáním v Žilině a generálkou na ligu s týmem Bohemians 1905... V předchozích přátelských utkání ve Španělsku a před odletem do Španělska si Sparta vedla kromě jednoho remízového zápasu vítězně (výsledky zde)...
Spartu čeká ve španělsku ještě dva přípravné zápasy. První se odehraje 6.2.2010 ve čtyři hodiny odpoledne s týmem FC Shachtar Donetsk a druhý o dva dny později proti týmu Lokomotiv Moskva také od 16:00....
Přípravné utkání na Slovensku spartu čeká s velice dobrým týmem z prnví slovenské ligy MŠK Žilina které se odehraje 13.2.2010 od dvou hodin odpoledne na stadionu v žilině (související článek zde)...
Generálku na ligu Sparta odehraje doma v GENERALI areně 20.2. s týmem první fotbalové Gambrinus ligy Bohemians 1905 od 16:00... Doufáme že na zápas přijde dost diváků, protože to není jen tak nějaký zápas, ale jedná se o generálku na ligu s týmem se kterým se Sparta v jarní části ligy už neutká!! Takže všichni Spartičku přijďte podpořit :)
Zimní období dříve fotbalové fanoušci neměli příliš v lásce, neboť kvalitní a strhující zápasy mohli sledovat tak akorát v televizi. Tento mýtus však tři roky po sobě staví na hlavu dnes už tradiční turnaj Fortuna Víkend šampionů, který do vysočanské O2 areny láká tisíce fotbalových příznivců. Nejinak je tomu i letos a 9. ledna se jindy hokejový chrám promění v nefalšované fotbalové kolbiště.

více v článku...

Fotbalisté Sparty Praha se musí v jarní části sezony obejít bez obránce Romana Hubníka, během zimní přestávky ale chce vedení klubu kádr ještě posílit. Jak uvedl trenér Sparty Jozef Chovanec v úterý pro klubový web, v hledáčku má posily z Ghany, Pobřeží slonoviny a zájem má také o Jiřího Jarošíka.

více v článku...

Vánoční svátky doslova klepou na dveře a to znamená, že poklidná fotbalová zimní pauza je v českých zemích takříkajíc v plném proudu. Ne tak ovšem pro fanoušky a hráče Sparty, kteří týden před Štědrým dnem odehrají poslední soutěžní duel roku 2009. Ve středu 16. prosince od 21:05 vyběhnou Letenští v GENERALI Areně v rozhodujícím utkání Evropské ligy proti FC Kodaň. V zápase, ve kterém vítěz bere vše, vyhlašuje sparťanský národ mobilizaci. Buďte u toho a nezapomeňte si pořídit i nové číslo magazínu Sparta, do toho!, které se vám již tradičně stane průvodcem fotbalovým večerem na Letné.

více v článku...

V pátek 4. prosince proběhlo losování čtvrtfinále Ondrášovka Cupu, které proti sobě svedlo dva nejlepší kluby minulé sezony Gambrinus ligy - Spartu a Slavii. Systém losování čtvrtfinále českého poháru byl podle vrcholných představitelů obou pražských klubů - místopředsedy představenstva Sparty Dušana Svobody a ředitele Slavie Petra Doležala - v rozporu s rozpisem soutěží Českomoravského fotbalového svazu.

více v článku...

Před několika dny se udála věc, která opět a ještě více rozvířila otázku morálky ve fotbale. O co šlo - jeden hráč si v prodloužení rozhodujícího zápasu o postup na MS zjevně úmyslně pomohl (nedovoleně) rukou, díky čemuž jeho tým vstřelil důležitou a nakonec i rozhodující branku dvojzápasu, čímž si zároveň zajistil i onen kýžený postup. Po zápase se hráč „férově“ k nefér jednání přiznal s poukazem, že od hlídání dodržování pravidel je na hřišti rozhodčí. Ten to „pustil“, tak není co řešit a nezbývá než jít oslavit cenný postup…

více v článku...

Při utkání s Baníkem bylo vybráno na naše kamarády na nucených dovolených 14 100kč. Díky každému, kdo přispěl!

autor: sparta hooligans

AC Sparta Praha - Arsenal Londýn 0:3 (0:2)
Branky:
13. Flaherty, 28. Lander. 55. Little

Rozhodčí: Beck - Müller, Söder (všechny Německo)
ŽK:
Kožárová - Yorston

Diváci: 1975

Sestava

Sparta: Gazdíková - Heroldová, Bartoňová (61. Malinová), Sedláčková, Vyštejnová - Kladrubská (65.Bíbrlová), Ondrušová, Pivoňková, Ringelová - Došková, Kožárová (75. Čulová)

Arsenal: Byrne - Yorston, Ludlow, Flaherty, Grant - Yankey, Davison, Little, Chapman -Fahey, Lander (80. Bruton)

více v článku...

Fotbalový podzim se pomalu chýlí ke svému konci a Letenští stále bojují na třech frontách. Čekají je poslední zápasy Gambrinus ligy, Ondrášovka Cupu a Evropské ligy. V jednotlivých soutěžích letenský klub získává nejen důležité body do tabulek, ale také trpělivě navyšuje koeficient, na základě kterého IFFHS pravidelně sestavuje žebříček nejlepších klubů světa. Sparťané se v listopadu 2009 umístili na 77. místě a jsou tak se 131 body suverénně nejlepším českým klubem. Zároveň si oproti minule polepšili o celých 14 míst. Sparta je zároveň jediným českým zástupcem v první stovce.

více v článku...

Ve 14. kole druhé ligy přivítala sparťanská juniorka v malém pražském derby Viktorii Žižkov. Na strahovský trávník vyběhl po dlouhé pauze zaviněné zlomeninou holenní kosti stoper Vladimír Švec, na lavičce náhradníků se pak objevil několikaměsíční rekonvalescent Miroslav Doležal, který se vrátil po plastice křížového vazu v koleni.

více v článku...

1  
2  
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz