Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Hlavní stránka

Junioři přehráli Králův Dvůr 2:1

První zápasový test mají za sebou po několika týdenní pauze mladí fotbalisté sparťanské rezervy, kteří si v herní prověrce do PRE Fotbalového centra mládeže na Strahově pozvali Králův Dvůr.

více v článku...

Svěřenci Zdeňka Svobody zvítězili 2:1 a sparťanský trenér vyjádřil s průběhem devadesáti minut spokojenost. "Bylo to naše první utkání po hodně dlouhé době, takže z něj nelze dělat nějaké větší závěry. Samozřejmě jsem rád, že se nám podařilo zvítězit, což je dobré pro psychiky mladých hráčů. Kromě dvou vstřelených branek jsme si vytvořili ještě zhruba 3-4 čisté gólové šance, které se nám ale proměnit nepodařilo," uvedl Svoboda.

"Zápas splnil svůj účel, kluci byli aktivní a plnili to, co jsem po nich chtěl. Znovu ale opakuji, bylo to první utkání po několikatýdenní pauze a věřím, že naše výkony snesou postupem času stále přísnější měřítko. Ač kluky za dnešek chválím, nevyvarovali se několika chyb, jako třeba hrubka Košúta, která předcházela první brance," zůstává na zemi sparťanský trenér.

Radost z výsledku a výkonu sparťanům ale kazí zranění Divíška. "Divíšek si v zápase poranil kotník a odjel na vyšetření do nemocnice. Musíme věřit, že to nebude nic vážného a zapojí se opět brzy do tréninku."

 

AC Sparta Praha B - FK Králův Dvůr 2:1
Branky Sparty:
Valíček, vlastní

Sestava Sparty: Pávek - Valíček, Košút, Doležal, Rýdl - Droppa, Rada, Sadikovič, Divíšek - Nádeníček, Třešňák (Do utkání zasáhli také střídající hráči Martin Sus a Petr Putz)

autor: sparta.cz

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz