Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Zdeněk Pospěch zůstavá hráčem Sparty!

Zdeněk Pospěch byl připraven přesoupit do Wolfsburgu, nakonec zůstal v naší železné Spartičce a bude dál hrát v rudých řadách!

Více v článku...

Zdeněk Pospěch sice v neděli dopoledne odcestoval do Wolfsburgu, kde však po jednáních přímo v sídle klubu smlouvu s bundesligovým mužstvem nepodepsal. "V tuto chvíli je zbytečné cokoliv komentovat, jsem už z těch zdlouhavých jednání unavený. Pro mě se nic nemění, zůstávám hráčem Sparty a už se plně koncentruji na kondiční přípravu," ukončil takřka měsíc trvající spekulace sám hráč.

"Sparta jednání s Wolfsburgem neiniciovala a rozhodně o transfer neusilovala z ekonomických důvodů. Jednali jsme v zájmu hráče, ale pod podmínkou splnění konkrétních požadavků. Nepodařilo se však dojít k dohodě přijatelné pro všechny strany a jednání tak byla ukončena. Náš postup jsme průběžně konzultovali se samotným hráčem, který naše rozhodnutí chápe a přijal ho," shrnul průběh přestupové kauzy sparťanský ředitel komunikace Jakub Otava.

Pospěch se v pondělí večer připojí ke svým spoluhráčům, kteří jsou na kondičním soustředění ve Špindlerově Mlýně.

Poslední komentáře
09.01.2008 22:08:42: Jo Pospěch je frajer. Ale mohl by být kapitán buď on a nebo Řepka. Sivok NIKDY!
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz