Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Vstup do kotle na jarní část ligy

Jak se dostanete v jarní části gambrinus ligy do kotle? Co k tomu potřebujete a jaké jsou podmínky?

vše v článku...

Od začátku jarní části 1.Gambrinus ligy bude na stadionu AXA arena vybudován nový vchod do sektoru pro vlajkonoše domácích (kotel). Aby jste se na jarní část Gambrinus ligy dostali do kotle, musíte si zakoupit v zákaznickém centru (od 5.2. do odvolání na pokladně 1) speciální permanentní vstupenku na jarní část za 200KČ.

Ke koupi potřebujete: Občaský průkaz (pro potvrzení že vám bylo 15), 200KČ (na zaplacení permanentky) a budete muset vyplnit formulář, kde udáváte svoje jméno, příjmení, datum narození, adresu, email, telefonní číslo a podpis. Po vyplnění, ukázání občanky a zaplacení 200KČ obdržíte speciální permanetku do sektoru domácích vlajkonošů (kotle, sektorů D45 - D48, H37, H38). Permanentka je na vaše jméno a nemůže jí používat nikdo jiný. Při vstupu na utkání je nutno mít sebou speciální permanetku a občaský průkaz.

Vstupenky do kotle na domácí utkání Sparty se neprodávají!!   Bez permanenkty se do kotle nikdo nedostane!!!

--- Ultras Sparta se domluvila s vedením Sparty na podmínkách. Podmínky neleznete:

autor článku: Hl. Webman. Kryssa

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz