Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Sparťanský základ i rezerva zvítězili

22.3.2008 17:00

AC Sparta Praha        

1:0   FK Jablonec 97                     

23.3.2008 10:30

FK Chmel Blšany 1:3 AC Sparta Praha "B"

Fotky naleznete TADY...
Článek naleznete TADY... 

Sparta vs. Jablonec

 

Sparta porazila ve 2.kole Gambrinus ligy tým Jablonec 1:0 a tak se i probojovala do čela tabulky, jestli tam však zůstane se uvidí v pondělí, protože hrají sešívaní ve Zlíně.

Nakonec se však uvidí na Strahově, kdo z pražských “S“ je lepší a hlavně, kdo si zaslouží titul.

 

První i poslední gol dal v 15. minutě Míra Slepička, další šance nebyla proměněna a tak to skončilo jen jedním gólem, ale i tak bylo na co koukat, oba týmy měli hodně sil a hodně šancí, ale brankáři taky J. V druhé polovině se moc nezměnilo, Sparta dále tlačila na hostující stranu k brance, ale byla zastavena či se pokus nezdařil, Jablonec se taky několikrát snažil, ale obrana je nikam nepustila a brankář Grigar už vůbec za sebe nepustil míč.

A tak si doma Sparta nechala 3 body a poslala Jablonecké domů.

 

Kotel se přemístil na horní ochoz, kde byla úžasná atmosféra plná nových chorálů, které redakce PP určitě dopíše J.

Naproti tomu fanoušci Jablonce nic moc J na začátku jich tam bylo tak kolem 20, ale potom už se jich tam objevilo šíleně moc, cca 40, ale vůbec nebyli slyšet, jestli tedy vůbec něco pištěli.

¨

Branka: 15. Slepička.
Rozhodčí: Paták - Lhoták, Novák
ŽK: Zábojník (Jablonec)
Diváci: 5401

Sestavy:

Sparta: Grigar - Voříšek, Sivok, Řepka, Kadlec - Kladrubský - Kulič (46. Jeslínek), Vacek (62. Kolář), Horváth, Matušovič (83. Kisel) - Slepička
Trenér: Bílek

Jablonec: Špit - Zábojník, Homola, Huber, Krejčí - Eliáš - Michálek (82. Baranek), Valenta (76. Necid), Klapka, Hloušek - Straka (88. Fujerik)
Trenér: Komňacký

 

Autor článku: reportérka Ultrasanka

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz