AC Sparta Praha         3:0   FK Siad Most

Trenér Bílek řešil velké problémy ohledně sestavy.

Trest od disciplinárky si odpykával Miroslav Matušovič, a 4žluté karty vyšachovaly ze hry Libora Doška.

Další problém byla marodka. Chyběli zraněný Slepička a Hušek.

První polovina utkání :

Sparta nastoupila do prvního poločasu s velkým nasazením. Šanci měl ve 14minutě Pavel Horváth,ale bohužel netrefil. O dvě minuty později však trefil jeho rohový kop hlavičkou Tomáš Řepka a poslal tak Spartu do vedení.

Druhá polovina utkání:

Druhý poločas už byl zajímavější. Hráči nepolevili naopak se více bránili.

Ve 47.minutě pálil opět Pavel Horváth a na jeho přihrávku si krásně naskočil Tomáš Sivok.. Sparta tak vede 2:0.

Hned další branku si za asistence Pavla Horvátha připsal Jan Holenda. V 54 minutě vede Sparta 3:0.

Zbytek utkání už se žádné zajímavé situace neděly.

Sparta tak zvítězila nad Mostem 3:0

Autor: reportérka Rockyna

!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz