FK Mladá Boleslav       1:4   AC Sparta Praha

Článek z utkání Mladá Boleslav - Sparta Praha naleznete TADY...

Při dnešním zápase chyběl trenéru Bílkovi zraněný Karol Kisel,ale

mohl se radovat z návratu vykartovaného Miroslava Slepičky.

Do zápasu naběhli oba týmy s aktivním nasazením.

Ve 14 minutě dostal šanci Marek Kulič,kterého našel Mirek Matušovič.

Kulič však přihrávku nezpracoval. I Boleslav byla v šanci, Grigara vyděsil rychlou střelou Radim Holub.

21 minuta – Boleslav opět v šanci . Poláček poslal přihrávku opět Holubovi , ten ale díky Kadlecovi Grigara nijak neohrozil. Na třetí pokus , se ale Boleslav bohužel dočkala.

Ve 31 minutě střílí Holub míč do branky Sparty. Boleslav si vysloužila branku,ale za to Michal Kadlec si vysloužil žlutou kartu za faul na Řezníčka.

Boleslav se radovala z gólu pouze pár minut. Sparta na svou odpověď nenechala dlouho čekat , Voříšek poslal ve 34 minutě balón Slepičkovi který se dostal před Procházku a vyrovnal. Za pouhých 6minut Sparta opět skóruje , trefil se Voříšek, kterému přesně centroval Matušovič.

V 52. minutě poslal míč Horváth nadskakujícímu Kladrubskému a ten poslal Spartu do dvougólového vedení.

Mladoboleslavští jakoby ztratili orientaci . Naopak Sparťané ji našli a tvrdě útočili.

Velká šance Sivoka skončila pouze břevnem,ale přesto se Sparťané radovali ještě jednou, minutu před koncem utkání , skóroval Jiří Jeslínek a zařídil tak Spartě konečné vítězství 1:4 .