Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Sparta s Mladou Boleslaví až od 19 hodin!

AC Sparta Praha oznamuje svým příznivcům, že čas výkopu utkání 1. kola Gambrinus ligy proti Mladé Boleslavi se posouvá o dvě hodiny. Duel tak bude mít výkop v 19 hodin. Důvodem této změny je vedle náročného sparťanského programu posledních dnů také tropické počasí, které v České republice panuje.

"Vzhledem k náročnému programu Sparty a s přihlédnutím k vysokým očekávaným teplotám jsme se s Mladou Boleslaví dohodli na posunutí začátku zápasu na devatenáctou hodinu. Věříme, že fanouškům tato změna nepřinese potíže a že pozdější termín naopak přispěje i k jejich komfortu a spokojenosti v AXA Areně," vysvětluje ředitel komunikace Jakub Otava.

AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav v sobotu 2. srpna 2008 od 19 hodin. Platnost rezervace vstupenek objednaných přes online systém na stránkách www.sparta.cz se automaticky prodlužuje do 17:30.

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz