Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Sparta remizovala s Vídní

Nudný a bezgólový fotbal

9.2.2008  15:00

AC Sparta   Praha           0:0  SK Rapid Wien        

Vše o utkání naleznete uvnitř v článku...

Fotografie z utkání nezeznete: 

Poslední zápas v přátelských utkání, před začátkem prvního zápasu v Gambrinus lize, nedopadl pro Spartu nějak dobře. Jak z hlediska fanoušků (ultras) tak i z hlediska kvality hráčů.

Utkání skončilo remízou 0:0, na hřišti byla atmosféra šílená, hráči se nesnažili a nedávali do toho vše jak bývávalo na Spartě skoro zvykem.

Já sama bych asi potvrdila, že to nebude jejich fyzičkou, tu mají, ale chybí jim podpora kotle, která na Spartě skoro vymřela.

Nová opatření, proti Ultras jsou hnusitelná, sice je povoleno, ale jen něco a prostě když ne vše tak to nebude nikdy kotel jak krásný byl dříve.

Jinak v hledišti byla atmosféra nudná až to bolelo. Od sparťanských fanoušků se ozývalo jen pokřik „Sparta“ nic více. V kotli bylo kolem 6 lidí a fandil jen jeden a ještě to bylo na h… vůbec to byla nuda, že i já co zná ten správný KOTEL, jsem slyšela poprvé v kotli i tramvaje a to už je dost smutný.

Jediná atmosféra, která byla, byla v hostujícím kotli, kde vídenští fanoušci fandili, dělali i úžasnou atmosféru ze světlic, která pak házela dolu pod sebe do dolního sektoru, ale to je v pořádku, to přeci nevadí oni nejsou ULTRAS SPARTA, to kdyby něco takového bylo v kotli okamžitě nás berou acabové.

To jejich „pomáhat a chránit“ to je teda hrdinství, když jdou a začnou mlátil jen když někdo drží světlici.

 

Čekáme, že první domácí Gambrinus utkání s Žižkovem bude lepší a bude už i nějaká atmosféra (serte na acaby a přineste vše J).

Bylo by smutná zostudit se před Žižkovem ne J?

Tak vás čekám/e v KOTLI, který má ten stupidní vedlejší vchod L.

Sestava Sparta: Grigar, Voříšek, Řepka, Sivok, Kadlec, Kisel, Horvát, Hušek, Kulič, Matušovič, Slepička

Rozhodčí: Kovařík - Filípek, Mencl

Diváci: 3991

autor článku: Ultrasanka

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz