Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Sparta může ve třetím Předkole ligy mistrů narazit na Panathinaikos

Pravděpodobně na horkou půdu Panathinaikosu by sparťané zamířili k případnému třetímu předkolu Ligy Mistrů. Letenští mají zatím k postupu z druhého předkola blíže něž moldavský Tiraspol, z jehož půdy přivezli svěřenci Vítězslava Lavičky cenné vítězství 1:0. Ještě blíže do posledního předkola mají zástupci řeckého fotbalu, kteří v prvním zápase porazili na domácí půdě Tbilisi 3:0.

více v článku...

Sparťané mají z losu převážně dobrý pocit, jednohlasně však svou pozornost upínají v prvé řadě ke středeční odvetě druhého předkola. „My se nyní musíme maximálně koncentrovat na souboj s Tiraspolem. Přivezli jsme si slibný výsledek, ale do odvety musíme jít opět se stoprocentním respektem a koncentrací." řekl bezprostředně po losu Vítězslav Lavička. „Panathinaikos vyhrál v prvním utkání nad Tbilisi 3:0, takže jejich šance na postup do třetího předkola jsou velké. Řecký fotbal má svou kvalitu, navíc Panathinaikos je tradiční účastník evropských pohárů, zkušený tým, který doma spoléhá na vynikající diváckou kulisu. Ale konkrétní myšlenky na případný vzájemný souboj by byly v tuto chvíli skutečně předčasné," doplnil letenský kouč.

Pozitivní pocity měl také Michal Kadlec. „Panathinaikos je hratelný soupeř, z výběru který se nabízel, je to určitě ta lepší varianta. Přesto je to nebezpečný tým, ostřílený v pohárech s velkými zkušenostmi a výbornými fanoušky," varuje před přílišným optimismem reprezentační bek a jedním dechem se vrací k rozehranému dvojboji s Tiraspolem. „My musíme především zvládnout souboj s Tiraspolem, kde jsme teprve v poločase. Máme jednogólový náskok, ale to nic neznamená. Jasnou prioritou je postup a až potom se můžeme bavit o dalších bojích."

autor: sparta.cz

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz