Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Sparta doma nedokázala porazit zbrojovku

4.5.2008 20:15

AC Sparta Praha         0:2   1.FC Brno    

Více najdete uvnitř v článku...
Fotky budou později...


Sparta prohrála bez Řepky s Brnem

 

v 57. sekundě přišel chvíle které položila sparťanské hráče. Řepka chtěl vhazovat aut, ale sudí však ukázal, že míč patří hostům. Besta si pro něj šel, opřel se rukama do Řepky, který ho míčem trefil do hlavy. Sudí ukázal sparťanskému obránci červenou kartu.

Jak kotel řval dokola Tomáš Řepka, a pak i černá svině, přidali se všichni fanoušci sparty, co byli ten den na Letné.

Sparťané pak už hráli jen v deseti a bylo to vidět.

Řepkovo hloupé vyloučení způsobilo asi ztrátu titulu.
Jak jsme dostali první gol, tak to hráče trošku zarmoutilo, ale pak se z pamatovali a snažili se obrátit hru na svojí stranu. To se však nepovedlo a Brňáci dali ještě Spartě jeden gol.

Sparťané měli sice hodně šancí, ale nepodařilo se ani jednu proměnit v gol a tak pomoci k výhře proti Brňákům.

Kotel sice pořád burácel a to až do samého a hrozného konce, ale nic to na výsledku nezměnilo, ale kotel Sparty pořád doufá v obrat a v tom že titul bude na konci sezony jejich )i pohár).

 

 

Rozhodčí: Matějek - Hojsík, Jiřík

 

Diváci: 8873

 

Sestava Sparty: Grigar - Voříšek, Sivok, Řepka, Kadlec - Kisel (81. Zeman) - Kulič (57. Holenda), Horváth, Kolář, Matušovič (5. Hainault) - Slepička.

Trenér: Bílek.

 

 

Sestava Brna: Bureš - Švejnoha, Trousil (73. Kubáň), Dvorník, Siegl - Večeřa, Pavlík, Polách, Střeštík (81. Baláž) - T. Došek (90+2. Simr), Besta.

Trenér: Uličný

autor: reportérka Ultrasanka

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz