Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Rezerva i "A" tým zvítězili

5.4.2008 17:00

AC Sparta Praha         1:0   SK Dynamo České budějovice  

5.4.2008 16:30

FK Náchod Deštné        0:2 AC Sparta Praha "B"

Článek z utkání Náchod - Sparta "B" naleznete na sparta.cz (TADY)...
Článek a fotky z utkání Sparta - Budějovice najdete ZDE...
Fotky z utkání Sparta - Budějovice budou 9.4.08 večer...Sparta vede Ligu

 

Sparťané v sobotním utkání 24. kola Gambrinus ligy vyhráli nad Českými Budějovicemi a jsou znovu na prvním místě tabulky. Slavie nezvládla pondělní dohrávku v Plzni a remízovala 0:0 a tak zůstala druhá (věčně druzí).Krásný gól přihraný od Matušovič přímo do rány Horvátha, který míč zamířil přesně pod břevno v 55.minutě.Sparta tak získala tři body a posunula se na první místo a sešívaný poslala zpět na jejich oblíbené druhé místo, sešívaní sice v pondělí měli hodně šancí vrátit se zpět, ale nedokázali to a první místo tak nechali Spartičce.

 

První poločas začala Sparta narážet do Jihočechů velmi zprudka, jedna první velká šance byla když Horváth vystřelil přímí kop na brankáře Jihočechů, který míč pustil, ale bohužel nikdo ze sparťanů nebyl tak blízko aby míč dokopnul do branky.

Také v první půli vyšel Franta Straka na okraj hrací plochy a zatleskal fanouškům sparty, kteří vyvolávali několikrát jeho jméno.

Nakonec první půl ještě několik šancí měl opět Pavel Horváth, a ještě překvapivá, dlouhá a velká rána od Řepky prolétla kolem branky

 

I ve druhém poločase to vypadalo stejně a však tady už došlo ke gólu a to hned po10minutch hracího času od Horvátha.

Sparta také musela bránit, ale nebyli žádné velká akce až na jednu při které se trošku Grigar zapotil, ale míč za jeho záda nepronikl a tak gól pro Jihočechy nebyl a tak prohráli na Letné 1:0 a odjeli domů.

Nakonec už se to hrálo jen tak. Když už to vše pro Spartu dobré skončilo, kotel sparťanů tleskal a volal Frantu Straku, který se vrátil na hřiště a tak pozdravil své věrné fanoušky na které nikdy nezapomene (My taky nezapomene Franto).

 

V kotli bylo vidět i krásně vtipné choreo, které uvidíte k přiloženým fotkám k tomuto zápasu J

 

 

Branky: v 55.minutě Pavel Horvát

Rozhodčí: (nevím)

ŽK: 6ižka, Mrkvička

 

Diváci: 7182

 

            SESTAVY

 

Sparta:  Grigar - Voříšek, Sivok, Řepka, Kladrubský - Hušek - Kulič (56. Kisel), Kolář (46. Došek), Horváth (90. Vacek), Matušovič – Slepička

Trenér Sparty: Michal Bílek

 

Čes. Budějovice: Křížek - Leština, Horejš, Hunal (60. Homoláč), Žižka - Dolejš (46. Plocek), Hílek, Vozábal, Šíma - Svátek - Mezlík (59. Mrkvička)

trenér Budějovic: František Straka

 

přiložené video ze stránek sparty  http://www.sparta.cz/srv/www/cs/football/videoGallery/view.do?videoId=348#player

 

autor: reportérka Ultrasanka

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz