Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Přípravné utkání s Nitrou skončilo bezgólově.

Sparta doma remizovala s Nitrou bezgólovým výsledkem.
6.2.2008   14:30 AC Sparta Praha        

0:0    

FC Nitra

 více v článku...

Místo utkání:

AXA arena (Praha)

Rozhodčí:

Jílek - Pospíšil, Urban

Sestava Sparty:

Sestava Sparty: Grigar - Voříšek, Sivok, Řepka (46. Hainault), Limberský - Slepička, Kolář (46. Sylvestre), Hušek (74. Kóňa), Horváth (46. Abraham), Matušovič - Holenda (46. Rezek)

Soupiska Nitry:

Hroššo - Ďatko, Semeník, Grajciar, Janíček, Karlík, Babic, Kostoláni, Štajer, Sloboda, Bača

Minireport:

Sparta měla ze začátku velké šance, hned v 15.té minutě se ujal míče Miroslav Matušovič a nastřelil do tyče branky FC Nitra. Sparta měla hned poté ve 22.té minutě velkou šanci a u ní byl Pavel Horvát, byla to velká mela před brankou hostů, když se hostující brankář nedohodl s obránci, míč pokračoval dále, kterého se dotknul Miroslav Slepička, ale trefil pouze hostujícího stopera na brankové čáře. Dále měla Sparta v první půli další velké Šance ale žádnou neproměnila. I Nitra se dostala do šance kdy po hlavičce hostů domácí brankář Grigar vyrazil střelu hlavou na rohový kop. - Ve druhé půli se nic neměnilo ale po malé domů od Tomáše Řepky, Grigar trochu zazmatkoval a málem z toho byl gól, ale hned v následující akci hostí potvrdil, že je týmu oporou. Trenér Bílek pak provedl hned čtyřnásobné střídání. - Zápas se pak dohrával v poklidu bez vážnějších šancí na obou stranách. I proto na jeho konci pak na ukazateli svítili dvě obrovské nuly.

autor článku: Webman. d. Trabant

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz