Plazíme se v tabulce ke slávii!

10.2.2008 17:15

AC Sparta Praha            1:0   FK Teplice

Více v článku...

Před zápasem:           Asi tak hodinu před zápasem jsme šli pro nálepky ultras, které jsme prodávali za účelem vydělat peníze na chorea na derby.

Nálepky jsme sehnali a šli je prodávat (15ks za 30,- Best Off), ty jsme prodali za 45 min a vydělali tak dost peněz na derby. (nálepky bude možno koupit i na dalších utkání)

Jediná škoda, že nálepky prodával „1“ člověk, více, ne Asi nebyli lidi.

Na zápase a vše na něm:      Konec 20. kola Sparta uzavřela výhrou nad Teplicemi :0 a už je jen 2 body za vedoucíma sešívanýma.

Sice se asi očekávalo od hráčů více akcí, jak trenér tak i fanoušci to čekali, ale vítězství je vítězství. Asi sparťané byli nějaký unavení, hlavně v druhém poločase to bylo dost vidět.

Matušovič a Kulič měli krásné akce a bylo jich dost ale buď skončili u branky či trefou do tyče či břevna. Jediný gól, který skončil za zády protihráče, byl od Kadlece ve 13.minutě.

Jak brankově tak i rohově (10:0), tak i střelově na branku jsme vyhrávali (7:1).

Druhém poločase sparťané polevili a protihráč toho trochu využil a mě úžasnou šanci vyrovnat, ale naštěstí se tak nestalo, náš gólman ještě nespal únavou J.

Pak už se to vždy odehrálo asi tak že sparťané když měli šanci nedostali se dál jak do vápna a to je škoda, ale aspoň 3 body máme.

Na stadionu bylo taky živně, hlavně při tom počtu lidí, ale i kotel nám ožil více než předtím, ale bohužel se moc pokřiků neřvalo, vlna cunami se nepovedla, ale aspoň ty vlajky a chorály nechyběli.

Jedině mě mrzí ty pragueboys, kteří vedli kotel, škoda těch pokřiků, mohli jste se snažit, podzimní sezóna byla lepší, to se jich řvalo mnohem více.

Hráči Sparty:  Grigar - Voříšek, Sivok, Řepka, Kadlec - Vacek (55. Kolář), Hušek, Horváth (87. Kladrubský), Matušovič - Došek (62. Holenda), Kulič.

Rozhodčí: Jech-Zlámal, Lhoták

Branky: 13.minuta Kadlec Michal

Počet diváků: 14 109

autor článku: reportérka ultrasanka

!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz