Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Novinky v Prague Power a na stránkách

Zajímá vás jestli bude na stránkách diskuze a nebo fórum? Chte se dozvědět více o soutěži dívka měsíce? Jaká bude nová rubrika? Chceš být náš reportér?

vše v článku...

Diskuze nebo fórum?

Na diskuzi chodí lidé kteří nejsou registrovaní a buď nám vyhrožují nebo nás slovně napadají. V diskuzi se tomuto nedá předejít ale na fóru ano, na fóru můžeme plně ovládat návštěvníky, například tím, že zakážeme některé přezdívky, zakážeme některá slova, zakážeme vstup některým lidem na fóru nebo v nejhorším pošleme administrátorům webgarden.cz  jeho i.p. adresu která se nám tak ukazuje a ten mu zablokuje počítač pro přístup na náš web. Ale má fórum i své výhody, například, se tam lépe komunikuje, je to přehlednější a dá se tam udělat několik místnostní na diskutování. Jak to vše dopadne? Bude fórum nebo ne? To se dozvíme podle toho ak to bude vypadat dále na diskuzi.

autor článku:   Webmaster diskuze Trabant

 

Končí hlasování soutěže dívka měsíce.

Již celý měsíc leden ste mohli hlasovat pro dívku která měla být zvolena dívkou měsíce leden a ta vyhraje vstupenky na tři domácí utkání, dále s ní bude udělán rozhovor, pokusíme se rozhovor i nafotografovat (jakože její bydliště a tak) a dívka měsíce leden bude zařazena do hlasování o dívku roku 2008 o kterou se bude hlasovat na konci roku z 12ti dívek. Hlasování končí 25.1.2008.

26.1.2008 bude spuštěno hlasování o dívku měsíce únor. Hlasovat budete právě vy a budete vybírat ze tří dívek :) takže se máte na co těšit.

autor článku: Hlavní Webmaster Kryssa

Nová rubrika

V době od 25.1. do 27.1.2008 bude spuštěna složka "Jak stránky fungují" tam se dozvíte vše o stránkách. Pokud se tu špatně orientujete, tak právě tam budete mít na vše odpovědi. Do složky bude i přidána diskuze, to zn: pokud se budete chtít na cokoli ohledně stránek zeptat tak tam, můžete přímo na to jak fungují stránky se ptát.

autor článku: redakce_pp

Máte nějaké otázky na soutěž dívka měsíce?

Pokud vás zajímá cokoli ze soutěže dívka měsíce, nebo se chcete na cokoli o soutěži zeptat, tak ve složce "Hlasuj o dívku měsíce" je pod fotkami na toto udělaná diskuze, tam co vás o tom zajímá se můžete zeptat :)

autor článku: Hlavní Webmaster Kryssa

Chorály

Pokud si myslíte nebo se jen domníváte, že máme ve složce chorály málo chorálů, chcete nějaké přidat, nebo cokoli o chorálech ... zeptejte se na to, nebo to napiště do diskuze ve složce chorály kde vám odpovíme na vše :)

autor článku: redakce_pp

Prague Power

Má náš spolek Prague Power koalici s týmem Rapid Malešice? Ano je to tak, někteří fanoušci z Rapidu chodí fandit s námi a my s nimi. Není to o ničem jiným a NEJSME ŽÁDNÍ HOOLIGANS! To si spousty lidí myslí ale není to tak, my jsme jen malá skupinka ultrasáků a náš styl života je ULTRAS! Také stojíme za ULTRAS SPARTA a podporujeme jejich bojkot a bojujeme proti krutým pravidlům keré jsou směřované na fanoušky.

autor článku: redakce_pp

Hledáme reportéry

Máme jednu výbornou reportérku ultrasanku a jednoho reportéra trabanta ale ten má dost práce i s jiným věcmi. Takže k ultrasance hledáme nového reportéra který by pro nás dělal zpravodajství z fotbalu, fotografie a spolkupracoval s námi. Pokud máte zájem, napiště na email: Redakce.PP@email.cz dále se domluvíme na podmínkách.

autor článku: redakce_pp

Žádné komentáře
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz