Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Lavička je pro novou sezónu trenérem Sparty

Podle informací dnešního vydání deníku Sport se současný trenér "jedenadvacítky" Vítězslav Lavička už rozhodl definitivně přijmout nabídku letenského klubu. Dnes by mělo Lavičkovo angažmá potvrdit jednání s manažerem reprezentace Vlastimilem Košťálem, ale komplikace se neočekávají.
více v článku...
Současný trenér "lvíčat" v minulém týdnu přiznal, že váhá, zda-li zůstat u reprezentačního výběru, nebo kývnout na nabídku klubu, ke kterému má velice blízko. Podle dobře informovaného zdroje je přestup téměř dotažen do konce, píše dnešní deník Sport.

Dnes dojde ještě na jednání s manažerem reprezentace Vlastimilem Košťálem, se kterým Lavička probere možné nástupce na post trenéra reprezentace do jedenadvaceti let. Asistenta by mu měl ve Spartě dělat Michal Zach, který neúspěšně bojoval v jarní sezoně s Bohemians 1905 o záchranu.

Spolu se Zachem v sezoně 2005/2006 Lavička úspěšně působil ve Slovanu Liberec a dovedl ho k mistrovskému titulu. Ve funkci hlavního trenéra nahradí Jozefa Chovance, který převzal tým na poslední dvě utkání. Jeho předchůdce Michal Bílek opustil post hlavního kouče po nepodařeném domácím zápase s Baníkem Ostrava.

Vítězslav Lavička ve Spartě naposledy působil v sezoně 2001/2002, kdy dokončoval s týmem ročník po odvolaném Jaroslavu Hřebíkovi. V následujícím ligovém ročníku se tak pokusí vrátit titul zpět na Letnou a úspěšně působit v evropských pohárech.
autor: eFotbal.cz
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz