SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

FORTUNA - VÍKEND ŠAMPIÓNŮ

Ve článku se dočtete datum, čas víkendu šampiónů, jaké týmy se mezi sebou utkají a do jakého sektoru si mají kupovat vstupenky Sparťanští fanoušci.
O víkendu 5. - 6. ledna 2008 se v SAZKA ARENĚ uskuteční druhý ročník fotbalového turnaje Fortuna Víkend šampiónů. První ročník byl velmi úspěšný z hlediska divácké návštěvnosti a i reakce odborné veřejnosti byly velice pozitivní. Fanoušci se tak opět mohou těšit na špičková středoevropská mužstva v čele s úřadujícím šampiónem české ligy a českého poháru Spartou Praha, Slavií Praha, Teplicemi, Viktorií Plzeň, Viktorií Žižkov a obhájcem loňského prvenství, Bohemians 1905, kteří loni porazili v nezapomenutelném finále celek MFK Ružomberoku 4:3. Poražený finalita dostane šanci vrátit klokanům porážku již v základní skupině, slovenské týmy doplní MŠK Žilina.

Vstupenky do sparťanského sektoru
Vstupenky k sezení v cenových kategoriích 160 Kč nebo 190 Kč jsou k dispozici v síti SAZKA TICKET (terminály Sazky) a na www.sazkaticket.cz. Doporučené sektory pro fanoušky Sparty jsou 117 a 118.

Systém turnaje Fortuna Víkend šampiónů
Hrát se bude ve dvou skupinách po čtyřech týmech, systémem každý s každým v rámci skupiny, na 2x15 minut. V utkáních o umístění platí, že v případě nerozhodného výsledku po základní hrací době 2x15 minut budou o postupu rozhodovat střely ze značky pokutového kopu. Povrchem je umělá tráva Polytan, která je schválena jako povrch i pro mezinárodní utkání UEFA a FIFA, s mantinely okolo hrací plochy o velikosti 48 x 24 m.

Fotbal celý víkend
Utkání ve skupinách vyplní celý první hrací den 5. ledna 2008. Skupina A je na pořadu od 11.00 do 15.00 hodin, skupina B od 15.00 do 19.00 hodin. Druhý den 6. ledna jsou na pořadu utkání o umístění, o 7. místo, dvě semifinále, utkání o 5. místo, zápas o 3. místo a finále. V případě nerozhodného výsledku po základní hrací době 2 x 15 minut budou o postupu rozhodovat střely ze značky pokutového kopu. Program druhého hracího dne začne v 11.00 hodin, plánovaný konec je v 15.00 hodin.

14.20: finále

Doufáme že všichni přijdete podpořit naši Spartičku a dohnat jí k vítězství ve víkendu šampiónů.