Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

Dinamo? Silný tým ale chceme postoupit

Sparťanští fotbalisté si jsou po losu prvního kola Poháru UEFA vědomi kvalit soupeře, určitě se jich však nehodlají zaleknout a do souboje s Dinamem Záhřeb tak jdou s jednoznačným cílem, kterým je postup. "Rozhodně to nebude nic jednoduchého, týmy z Balkánu jsou silné a technicky vyspělé," říká k soupeři kapitán Sparty Patrik Berger. "Dinamo Záhřeb je navíc asi nejpopulárnější klub v Chorvatsku, má obrovskou fanouškovskou základnu a nás tak na chorvatské půdě čeká bouřlivé prostředí. To jsme ostatně okusili již na Panathinaikosu," přidává zkušený záložník čerstvou zkušenost z řeckého pekla a dodává: "Právě v souboji s Panathinaikosem jsme měli i trochu smůly, tak doufám, že jsme si již už všechnu vybrali. Chceme se dostat v Poháru UEFA dál a tohoto soupeře tak musíme porazit."

Patrikova slova jen potvrzuje Jiří Kladrubský. "Dinamo je určitě nejkvalitnější tým z možností, které se nám nabízely. Působí tam mnoho špičkových fotbalistů v čele s Boško Balabanem, zejména zápas venku pro nás bude těžký. Ale i proti Panathinaikosu jsme ukázali, že kvalitu máme a tentokrát snad bude i štěstěna na naší straně. Naším cílem je samozřejmě postup a uděláme pro něj maximum," uzavírá jihočeský rodák své dojmy z před chvílí skončeného losování prvního kola Poháru UEFA.

autor: sparta.cz

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz