SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

AC Sparta Praha 4:0 SK Kladno

Sparta porazila v přípravném utkání kladno vítězstvím 4:0 a míří do Španělska.

Jeden ze čtyř gólů do sítě Kladna vztřelil Hainault (posila sparty) a je jasné že to byla dorbá koupě.

více v článku...

Dnes dne 22.1.08 se odehrálo na Strahově utkání ACS - SK Kladno, které sledovalo kolem 100 zmrzlích ale dobře se bavících diváků. Bylo se na co koukat, hlavně v druhé půli. V první půli vztřelil v 8. minutě gól Hainault (letenská posila z mostu) a zápas se začínal vyvíjet už od začátku pro spartu.  Ale poté Kladenský hráči nechtěli vůbec pustit Sparťany k brance a už vůbec jim nedovolili vztřelit gól... Nějaká ta šance byla ale gólovky to nebyli.

Po úderu začátku druhé půle trvalo pohé 4 minuty něž padl další gól a dal ho z 22ti metrů v 49. minutě Kladrubský a stav byl pro spartu příznivý 2:0! Dále doplnily góly  v 57. minutě Jeslínek a v poslední 90. minutě Holenda. Utkání bylo velmi zajímavé a určitě po příletu Sparťaského kádru se všichni musíme vidět 6.2.2008  v 14:30 v axa areně na přátelském utkání AC Sparta Praha vs FC Nitra. Přijdťe všichni. sparta do toho!

autor článku: redakce_pp

!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz