Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

Archiv článků

V našem arcivu se budou oběvovat staré články které chceme historicky nebo protože sou zajímavé ponechat. Také se zde budou oběvovat staré články z utkání.
Prosíme neklikejte na odkazy v článcích, jsou zastaralé a většína z nich již nemusí být funkční. Děkujeme za pochopení...

V tradiční soutěži miss prague power dojde k prá změnám. Změny se budou týkat miss prosinec -09- a koncem roku soutěže miss prague power -2009-.
Změny jsou celkme zajímavé, pro soutěž miss prosinec bude změna v počtu soutěžích a stejně tak pro roční miss bude změna v počtu soutěžících. Kde bude kladná a kde záporná?

vše v článku...

AC Sparta Praha 0:3 (0:2) FC Kodaň

sestava Sparta:
Blažek, Kušnír (ž), Hohender, Hušek, Pamić (ž,č), Vacek (52.Kadlec), Kucka (ž) (79.Kladrubský),  Zeman, Žofčák, Holenda, Wilfried (66.Jirouš)

sestava Kodaň:
Wiland, Pospěch, Antonsonn, Laursen, Wendt, Hutchinson, Jorgensen, Norregaard (82.Delaney), Vingaard (71.Sionko), N´Doye (gól 22.,30.) (ž), Gronkjaer (gól 54.) (87.Almeida)

diváci:
17 151

autor: redakce.pp

Několik fanoušků pražské Sparty čelí podezření z výtržnictví a trestného činu podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka. Pražská policie v pondělí na svém webu informovala, že fanoušci měli provolávat nacistická hesla a zdvihat pravici k nacistickému pozdravu.

více v článku...

Disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu bude od příštího ligového kola nově trestat i kluby, jejichž fanoušci se dopustí výtržností na hřištích soupeře. V rozhovoru pro svazové internetové stránky to řekl předseda komise Jiří Golda.

více v článku...

 
Soutěž Domácí   Výsledek Hosté   Stadion Diváci
EUROPA
league
AC Sparta
Praha

2:0

CFR Cluj GENERALI
arena
10 134

 

více v článku...

vše v článku...

Po vítězství Sparty v pohárovém utkání Ondrášovka cupu kde sparta porazila Budějovice 5:0 se další gólová smršť na Letné nekonala.
Spartička v utkání Gambrinus ligy doma s Českámi Budějovicemi uhrála pouze bod remízou 1:1...

více v článku...

V dnešním utkání se na fotbalovém stadionu v Edenu v Synottip areně odehrálo derby pražkých "S" ze kterého si naše Spartička odvezla 3 body za vítězství 1:0...
Mužem zápasu byl zvolen na přímém přenesu České televize Sparťanský fotbalista Ondřej Kušnír... Blahopřejeme...

více v článku...

Posledni komentare
06.10.2009 21:54:14: Hele chlapi, byli ste tam někdo vůbec? Já jo a to byl kotel :D pálily se vlajky šály sedačky, řvalo ...
06.10.2009 21:53:06: No slávisti na nás nemaj! My jsme sparta o oni jsou jen šešitý dvě zkur... barvy. Hihi
06.10.2009 21:51:39: VĚČNĚ DRUHÝ :D
Do prvního derby ligové sezony 2009/2010 vstoupili sparťané s několika změnami oproti jejich minulému utkání v Dánsku. Nejcitelnějších změn doznala záloha, po svém boku poprvé nastoupili Hušek s Kovbou, doplnění Vackem a Kaloudou. V útoku pak nahradil nevýrazného Prudnikova mladík Kadlec.

více v článku...

V sobotu se odehrál na letenském stadionu zápas 1.Gambrinus ligy Sparta - Viktoria Plzeň, který sledovalo 7 520 diváků. Utkání skončilo bezgólově a tak sparta získala pouze jeden bod.

více v článku...

Bohužel ani rezervě Sparty se nedařilo, z Hradce Králové si odvezlo prohru 1:0, utkání sledovalo 352 diváků.

více v článku...

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz