Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

VSTUPENKY

Předprodej vstupenek na Evropskou ligu začal ve čtvrtek

Předprodej vstupenek na první utkání základní skupiny Evropské ligy s PSV Eindhoven a balíčků byl zahájen ve čtvrtek 10. září. Lístky lze zakoupit v Zákaznickém centru Sparty, stejně jako v pražských prodejnách sítě Sportisimo (Zličín, Arkády Pankrác, Palladium, Novodvorská Plaza, Galerie Fénix) a v prodejně Nike Praguestore.

Ceny vstupenek a balíčků naleznete zde.

Balíček zahrnuje lístky na všechna tři domácí utkání a navíc výjezd na zápas v Kodani (bez cestovního pojištění). Na rozdíl od jednotlivých vstupenek bude balíček k dostání pouze v Zákaznickém centru ACS.

POZOR! Majitelé permanentek na sezonu 2009/2010 mají nárok na 50% slevu z ceny vstupenky! Permanentkářům budou jejich místa rezervována vždy do neděle před daným zápasem. Na duel s PSV Eindhoven platila rezervace do neděle 13. září do 18:00. Majitelé permanentek si pochopitelně můžou balíček zakoupit rovněž, 50 % slevu ale dostanou pouze na domácí utkání - výjezd do Kodaně zaplatí v plné výši (1500 Kč).

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz