Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

VSTUPENKY

Odpovězte správně na jednoduchou otázku a vyhrajte dva lístky na domácí utkání Sparty v Evropské lize, v němž se Sparta utká ve čtvrtek 22. 10. od 19:00 v GENERALI Areně s CFR Kluž. Nenechte si ujít možnost podpořit Spartu, čím více správných odpovědí na naší otázku zašlete, tím větší je vaše šance na výhru.¨

více v článku...

Předprodej vstupenek na první utkání základní skupiny Evropské ligy s PSV Eindhoven a balíčků byl zahájen ve čtvrtek 10. září. Lístky lze zakoupit v Zákaznickém centru Sparty, stejně jako v pražských prodejnách sítě Sportisimo (Zličín, Arkády Pankrác, Palladium, Novodvorská Plaza, Galerie Fénix) a v prodejně Nike Praguestore.

Ceny vstupenek a balíčků naleznete zde.

Balíček zahrnuje lístky na všechna tři domácí utkání a navíc výjezd na zápas v Kodani (bez cestovního pojištění). Na rozdíl od jednotlivých vstupenek bude balíček k dostání pouze v Zákaznickém centru ACS.

POZOR! Majitelé permanentek na sezonu 2009/2010 mají nárok na 50% slevu z ceny vstupenky! Permanentkářům budou jejich místa rezervována vždy do neděle před daným zápasem. Na duel s PSV Eindhoven platila rezervace do neděle 13. září do 18:00. Majitelé permanentek si pochopitelně můžou balíček zakoupit rovněž, 50 % slevu ale dostanou pouze na domácí utkání - výjezd do Kodaně zaplatí v plné výši (1500 Kč).

V nezvyklém prostředí odehrají letenské naděje domácí utkání ve druhé lize. Své soupeře budou mladí sparťané nakonec hostit na stadionu Evžena Rošického na Strahově. Hracím dnem bude po celou sezonu sobota a začátky zápasů jsou stanoveny 10:15.

Jednotný vstup na utkání činí 50 Kč, studenti a senioři zaplatí pouze 20 Kč. Vstupenky budou k sehnání pouze v den utkání, kasa na přímo na stadionu Evžena Rošického se otevře vždy hodinu před úvodním hvizdem zápasu.

I pro nadcházející sezonu pak samozřejmě platí, že držitelé permanentek mají vstup na utkání sparťanských mladíků zdarma.

  • v prodejně Nike Prague Store, Václavské nám.18, Praha 1, otevírací doba po–ne 10.00 – 20.00 hod.
  • v prodejně FootballMania, Perlová 1020/8, Praha 1, tel.224223224, otevírací doba po–pá 10-19 hod.,
    so–ne 10-15 hod.
  • vstupenky si můžete rezervovat on-line na našem webu.
  • v pražských prodejnách Sportisimo - Metropole Zličín, OC Palladium, OC Arkáda, OC Novodvorská Plaza a Galerie Fénix. Otevírací dobu prodejen naleznete na www.sportisimo.cz
 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz