Prague Power - fans Sparta

SPARTA! - tým,za kterej se biju SPARTA! - tým pro kterej žiju

VÍKEND ŠAMPIÓNŮ

Fortuna víkend Šampiónů se blíží

Tradice halových turnajů je bohatá především v sousedním Německu, během posledních tří let se ale atraktivní podívaná etablovala i v Česku. Druhý víkend v lednu bude už čtvrtý rok patřit Fortuna Víkendu šampionů, který se znovu uskuteční v O2 Aréně. Sparta bude na turnaji, který se uskuteční v sobotu 9. ledna 2010, bojovat o svůj první triumf.

více v článku...

Fotbalisté v rudém mohli slavit prvenství už před dvěma lety, kdy prohráli až ve finále s Viktorií Žižkov. Loni je v semifinále zastavil až pozdější vítěz Bohemians 1905.
Čtvrtý ročník nabízí poprvé všechny zápasy v jeden den. Až do loňska byl systém nastaven tak, že v sobotu se hrálo ve skupinách a v neděli o umístění. Účastníků je celkem šest, Sparta změří ve skupině A síly s MŠK Žilina a s Bohemians 1905. V béčku se sejdou Slavia, Liberec a Slovan Bratislava. Ze skupin postoupí vždy dva celky, které se utkají v semifinále a v následných bojích o medaile. Poslední mužstva z obou skupin si zahrají o páté místo. Hraje se vždy na 2x15 minut na umělé trávě Polytan, která je schválena jako povrch pro mezinárodní utkání UEFA i FIFA. V utkáních o umístění platí, že v případě remízy rozhodnou o vítězi penalty.
Na Fortuna Víkend šampionů se chystá i Bony Wilfried, kterému se loni ve vysočanské hale hodně dařilo. „Moc se těším a myslím, že stejně to vidí i naši fanoušci. Doufám, že se nám bude dařit a konečně celý turnaj vyhrajeme," říká Bony.

Ceny vstupenek se pohybují od 190 do 250 korun na celý den. K dostání jsou v síti SAZKA TICKET (terminály Sazky) a na www.sazkaticket.cz. V případě vyprodání lístků v prvním patře bude zahájen prodej do čtvrtého patra (cena 150 korun). SEKTORY, URČENÉ PRO SPARŤANSKÉ PŘÍZNIVCE, MAJÍ ČÍSLA 117 a 118. Přijďte si zpříjemnit zimní fotbalový půst atraktivní halovou podívanou a podpořte Spartu v boji o premiérovou výhru na Fortuna Víkendu šampionů! Rozlosování a další podrobnosti o turnaji přineseme na www.sparta.cz na začátku ledna.

autor: redakce.pp

 
!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!! - NAŠE STRÁNKA NEVYBÍZÍ K NÁSILÍ, ALKOHOLISMU ANI K JINÝM NEŘESTEM V ROZPORU SE ZÁKONY ČR. ZA OBSAH ČLÁNKŮ NEODPOVÍDÁ NIKDO Z NAŠICH REPORTÉRŮ ANI SAMOTNÝ ADMIN STRÁNEK. S jakými koliv dotazy nebo námitky pište na e-mail: Redakce.PP@email.cz